Monitoring Floty Pojazdów GPS/ GPRS
Stworzony przez nas dedykowany system informatyczny monitoringu pojazdów ma dwa cele: śledzenie pojazdów i zarządzania flotą pojazdów. Śledzenie pojazdów polega przede wszystkim na wyświetlanie bieżącej i historycznej pozycji pojazdów, pomiarów pracy silnika, zużycia paliwa, temperatur w chłodni, śledzenie dodatkowych wejść
Funkcja zarządzania flotą pojazdów pozwala każdemu klientowi używającemu aplikację na anazlizę ekspluatacji pojazdów i zadań poszczególnych pojazdów. Przykładowo, system pokazuje jeżeli poza wyznaczonym obczarem otwarto dzwi, albo jeżeli agregat chłodniczy w ciężarówce chłodniczej nie pracuje prawidłowo.
oprogramowanie dedykowane do zarządzania flotą pojazdów
Stworzony system dedykowany składa się z serwera głównego oraz serwera bazy danych. Na głównym serwerze działa sześć specjalizowanych procesów zajmujących się: komunikacją z urządzeniami, obsługą bramek GSM-owych, obsługą bazy danych, analizą danych, przetwarzaniem danych, oraz komunikacją z innymi systami informatycznymi w firmie.
Stworzony przez nas system jest obecnie zainstalowany w kilkunastu dużych firmach transportowyych, sieci sprzedaży detalicznej oraz firmach budowlanych.
 
System monitoringu pojazdów umożliwia śledzenie w czasie rzeczywistym pozycji i parametrów pojazdu jakrównież ładunku który się w nim znajduje. System umożliwia analizę przebytej trasy, postojów, zużycia paliwa, załadunku i wyładunku towarów.
Dzięki stworzonemu oprogramowaniu możliwe jest zarządzanie i nadzór nad dostawami. System umożliwia zarówno sprawdzadnie i analizę danych historycznych jak i działa w czasie rzeczywistym analizując parametry automatycznie na podstawie zdefiniowanych parametrów.
Skontaktuj się z nami poprzez
wypełnienie formularza kontaktowego
lub zadzwoń na nasz telefon
22 490 84 02

  Copyright by AyaSoft. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: proti.pl