System teleinformatyczny CallCenter i Centrum SMS-owe dla Telewizji
Dedykowana centrala telefoniczna stworzona została dla prywatnej Telewizji i ma za zadanie obsługę agentów call-center, agentów wyniesionych, agentów dedychowanych, obsługę płatnych infolinii, rozliczanie czasu pracy agentów jak tównież, przychodów i czasu połączeń systemu. System ten zastąpi istniejącą centralę Panasoic i system SMS-owy. Nowy system centali telefonicznej pozwolił przedewszyskim na nową funkcjonalność. Agenci nie muszą pracować w Callcenter, lecz mogą logować się zdalnie i pracować z domu.
system informatyczny bazy danych dla Metra Warszawskiego
System Call Center jest systemem dedykowanym, który stworzyliśmy pod podrzeby klienta. Realizuje on dedykowane funkcje i jest dopasowany do specyfiki pracy agentów.
W naszym systemie informatycznym każdy Agent może zalogować się z dowolnego telefonu w Call Center, podczas kiedy czas pracy jest sczegółowo logowany. Dodatkowo tzw. agent wyniesiony, czyli osoba nie pracująca w Call Center może zalogować się do systemu zdalnie i pracować np, z domu. Dodatkowo agent dedykowani mają przypisane linie dedykowane z których połączenia przychodzą tylko do nich. Agenci dedykowani mogę również odbierać połączenia z Call Center, lub tylko telefony z ich bezpośrednich linii.
 
Wdrożenie systemu Call Center pozwoliło na uelastycznienia czasu pracy agentów, polepszenia efektywności ponieważ system nie traci już klientów na zajętej linii, oraz zautomatyzował rozliczanie czasu pracy w porównaniu z poprzednim system gdzie biliingi nie były w pełni zautomatyzowane.
Ponadto system umożliwia prostą i intuicyjną obsługę i w ten sposób ułatwia pracę agentów. Szybkie i sprawne działanie poprawia zarówno konfrot pracy agentów jak i efektywność odbierania telefonów..
Skontaktuj się z nami poprzez
wypełnienie formularza kontaktowego
lub zadzwoń na nasz telefon
22 490 84 02

  Copyright by AyaSoft. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: proti.pl