REMOTE MEDIA – System Zdalnego Zarządzania Treścią Multimedialną
System REMOTE MEDIA stworzony został do zdalnego zarządzania treściami medialnymi. System ten pozwala na umieszczenie telewizorów w dowolnej lokalizacji np. w supermarkecie, na poczcie, na przystanku czy w witrynie handlowej. Umieszczone telewizory są sterowane zdalnie poprzez internet lub za pomocą sieci telefonii komórkowej. Dzięki czemu możliwa jest zmiana treści z dowolnego miejsca, sprawdzenie aktualne wyświetlanej treści, układanie playlisty i harmonogramów wyświetlania reklam.
zdalny system zarządzania treścią multimedialną
System REMOTE MEDIA obsługuje wszystkie popularne format I kodeki multimedialne tj. MPEG, AVI jak również animacje Flash i wszystkie najpoularniejsze formaty zdjęć.
 
Treści multimedialne wyświetlane są na wielu monitorach, które skolei umieszczone są w róznych lokalizacjach dlatego inną ważną cechą system REMOTE MEDIA jest przejrzysty i spójny panel zarządzania wyświetlaną treścią.
Panel jest dostępny poprzez przegladarkę internetową i umożliwia zdalną organizacje treści w playlisty, czyli list filmów, zdjeć i animacji ustawionej w odpoiweidniej kolejności i z określoną długoscią odgrywania każdego materialu. Następnie każda playlista może być przypisana na raz do wielu róznych telewizorów poprzez zdefiniowane w panelu lokalizacje i grupy.
Skontaktuj się z nami poprzez
wypełnienie formularza kontaktowego
lub zadzwoń na nasz telefon
22 490 84 02

  Copyright by AyaSoft. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: proti.pl