Dedykowany System Informatyczny – Systemów Rejestratorów
Stworzony przez nas dedykowany system rejestratorów ma celu rejestrowanie stanu urządzeń elektronicznych w autobusach komunikacji miejskiej w Warszawie.
Rejestratory zainstalowane w autobusach zbierają dane z kasowników, czujników dzwi, komputera centralnego w autobusie i rejestrują je w stałych odstępach czasowych. Następnie zarejestrowany stan jest przesyłany do zajezdni gdzie autobusowej gdzie dane wyświetlane są na zainstalowanym tam oprogramowaniu dedykowanym. W szczególności stworzony przez nas system ma za zadanie natychmiastowe wykrywanie i powiadamianie o zaistniałych awariach i problemach w pracy urządzeń elektronicznych w autobusach.
projektowanie i produkcja układów scalonych i płytek drukowanych
Firma nasza wykonała zarówno urządzenia jak i oprogramowanie zainstalowane na komputerach w zajezdnii autobusowej.
Koszt zaprojektowanego przez nas system był w przybliżeniu o połowe niższy niż gotowy system do którego dodatkowo trzeba było by stworzyć oprogramowanie.
Obecnie pracujemy dla naszego Klienta nad rozszerzeniem systemu który wdrożyliśmy.
 
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla złożonych problemów z zakresu informatyki, przy czym naszą wiedzę z informatyki łączymy z doświadczeniem z innych dziedzin, w szczególności takich jak: finanse, telekomunikacja, elektronika i e-business.

Rozwiążemy również złożone problemy naukowe
z zakresu matematyki, fizyki i nauk ścisłych.

Efektywnie i rzetelnie rozwiążemy każdy Twój problem informatyczny, a jednocześnie oferujemy konkurencyjne warunki współpracy.
Skontaktuj się z nami poprzez
wypełnienie formularza kontaktowego
lub zadzwoń pod jeden z numerów
22 490 84 02, +48 600 91 30 60

  Copyright by AyaSoft. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: proti.pl