Projekty Elektornika
Projektowany układ elektroniczny składa się z poszczególnych elementów elektronicznych, takich jak rezystory, tranzystory, kondensatory, cewki indukcyjne i diody, połączonych elektrycznie tak, aby realizowały określoną funkcję.
Zajmujemy się projektowaniem układów elektronicznych na zamówienie umożliwiających wykonanie różnych prostych i złożonych operacji.
Produkcją i integracją systemów elektornicznych składających się z układu elektronicznego i dedykowanego oprogramowania komputerowego, które umożliwia sterowanie, anlizę i zapis danych z urządzeń.
Firma nasza zajmuje się profesjonalnym projektowaniem układów elektronicznych, płytek drukowanych lub gotowych urządzeń elektronicznych które tworzymy na zamówienie, zgodnie ze specyfikacją, w przystępnej cenie. Projektowane układy elektroniczne mogą wykonywaneć obliczenia, rejestrować i conwertować sygnały, a dane mogą być przesyłane z urzadzenia na komputer lub przekazywane na port lub przez internet. Możemy na zamówienie wykonać urządzenia elektroniczne, od koncepcji do realizacji, w tym prototypy i zapewanimy produkcji urządzeń w różnej ilości. Zapewniamy wysoką jakość, szybką obsługa oraz niskie koszty projektu.
Firma nasza posiada doświadczenie w różnych segmentach rynku:
Zaprojektejemy elektronikę, zbudujemy prototym, wykonamy urządzenia, napiszemy oprogramowanie.
 
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla złożonych problemów z zakresu informatyki, przy czym naszą wiedzę z informatyki łączymy z doświadczeniem z innych dziedzin, w szczególności takich jak: finanse, telekomunikacja, elektronika i e-business.

Rozwiążemy również złożone problemy naukowe
z zakresu matematyki, fizyki i nauk ścisłych.

Efektywnie i rzetelnie rozwiążemy każdy Twój problem informatyczny, a jednocześnie oferujemy konkurencyjne warunki współpracy.
Skontaktuj się z nami poprzez
wypełnienie formularza kontaktowego
lub zadzwoń pod jeden z numerów
22 490 84 02, +48 600 91 30 60

  Copyright by AyaSoft. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: proti.pl