*  Nasza firma informatyczna powstała w 2007 roku jako alternatywa w wyborze usług informatycznych oferowanych przez duże firmy. Oferujemy usługi informatyczne dla firm i klientów którzy poszukują: wysokiej jakości oprogramowania, nowych technologii, elastyczności i efektywności rozwiązań dopasowanych do potrzeb każdego naszego Klienta.
Rozwiązania naszej firmy informatycznej pracują między innymi:
II Linii Metra Warszwkiego system bazy danych projektów
Pociągi PKP Intercity system inteligentnego monitoringu pociągów
Projekty budynki, stadiony, mosty system zarządzania projektami firmy OCSC
Reklama na monitorach w TESCO system do zdalnego wyświetlania reklam
*  Specjalizujemy się w wykonywaniu złożonych projektów informatycznych. Tworzymy oprogramowanie na zamówienie i integrujemy systemy informatyczne według potrzeb konkretnej firmy. Specjalizujemy się w złożonych systemach informatycznych, przedtwarzających często zbiory danych liczonych nawet w miliardach i bilionach rekordów.
*  Jesteśmy niewielkim zespołem specjalistów i naszą pracę wyróżnia elastyczność i efektywność. Jest to możliwe dzięki temu, pracujemy w metodologii Agille i skupiamy się na zadowoleniu klienta i na realizacji wyznaczonych celów projektu. Odróżnia nas to od dużych firm w których podczas pracy nad projektem najważniejsza jest organizacja i struktura samej firmy, klient zaś traktowany jest przedmiotowo.
*  Zależy nam na sukcesie klietna i proponujemy własne rozwiązania i pomysły, które pozwolą nie tylko stworzyć bardziej użyteczne oprgoramowanie, ale również pomogą zredukować koszt tworzenia i serwisu oprogramowania i infrastruktury. Dajemy klientowie wiedzę, dzięki której może wybrać najlepsze dla niego rozwiązanie.
więcej o naszych usługach
 
Firma informatyczna Ayasoft prowadzona jest przez dr mgr inż. Przemysława Prokopow który posiada doktorat z informatyki. Były ekspert przy nadzorze projektów informatycznych w ministerstwie MPiPS i MAiC.
"Usługa została wykonana zgodnie z naszymi oczekiwaniami i na tej podstawie możemy polecić firmę Ayasoft jako kompetentnego i godnego zaufania partnera."

Country Manager, Piotr Baca
Brother Polska Sp. z. o. o.

"Wszystkie prace zostały wykonane fachowo i terminowo. Podczas odbioru prac nigdzie nie stwierdzono błędów."

Andrzej Wojdyna
właściciel, PPHU Anwotech

Skontaktuj się z nami poprzez
wypełnienie formularza kontaktowego
lub zadzwoń na nasz telefon
22 490 84 02

  Copyright by AyaSoft. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: proti.pl