W AyaSoft łączymy naszą pasję w dziedzinie technologii z pasją do Japonii i jej unikalnej kultury.
zdjęcie tradycyjnej pogdy Firma nasza założona została w 2007 roku w Tokio. W roku 2009 uruchomiona została działalność w Polsce.

Założycielem firmy AyaSoft jest dr inż. Przemysław Prokopow, który pracował w Japonii przez 9 lat i wyniósł swoje pasje: do technologii reprezentowanej przez Japońskie firmy elektroniczne i do odmiennej ale bardzo interesującej kultury kraju Kwitnącej Wiśni.

Dlatego w AyaSoft pragniemy łączyć te dwie nasze pasje i czerpać z naszego doświadczenia przy realizacji nowych projektów.
zdjęcie budynków w Tokio Wysokie „pagody”, tradycyjne świątynie, ceremonie parzenia herbaty, ogrody i „geisha” – takie słowa padają kiedy myślimy o Japonii. Ale z drugiej strony Japonia jest krajem wysoko rozwiniętej technologii, pociągów pocisków, drapaczy chmur i podwodnych tuneli.

Japonia jest krajem który pomyślnie łączy nowoczesną technologię widoczną praktyczne na każdym kroku z tradycyjna Japońską kulturą.

Położona we wschodniej części Azji, Japonia przebyła długą drogę od czasów feudalnych i wyniszczenia narodu podczas Drugiej Wojny Światowej do czasów współczesnych. Obecnie kraj kwitnącej wiśni stał się jednym z najbogatszych i najsilniejszych narodów na świecie, szczególnie w obszarach gospodarki i ekonomii.
zdjęcie tradycyjnej pogdy W Japonii rozwija się nie tylko przemysł, ale równie ważna staje się tam też i turystyka. Któż bowiem może odmówić zwiedzenia Japonii, która łączy w sobie tradycyjne miejsca ze wspaniałymi nowoczesnymi budowlami?

Japońska kultura i sposób życia różnią się bardzo od innych kultur, szczególnie jeżeli porównamy ją do Europejczyków. Oprócz ich języka (opartego o 4 alfabety i tysiącach liter), wiele praktyk w Japonii jest całkowicie unikalnych i niespotykanych nigdzie indziej.

Żyjąc i pracując tam przez prawie 9 lat mogłem poznać niektóre sekrety Japonii i dlatego mam prawdziwe uznanie dla tego kraju i jego kultury.
 
Nasz oddział w Japonii zrealizował szereg projektów informatycznych dla Japońskich i międzynarodowych firm.

Doświadczenie i zaplecze informatyczne związane z realizacją tych projektów przenieśliśmy w 2009 roku do Polski.

W naszej firmie pragniemy czerpać z naszego doświadczenia i jakości którą wynieśliśmy z Japonii.

Nowoczesność, systematyczność i rzetelność to trzy najważniejsze cechy, które przenieśliśmy i rozwijamy na gruncie Polskim.

Wierzymy, że wysoka jakość i rzetelność świadczonych przez nas usług znajdzie uznanie wśród naszych klientów.
Skontaktuj się z nami poprzez
wypełnienie formularza kontaktowego
lub zadzwoń pod jeden z numerów
22 490 84 02, +48 600 91 30 60

  Copyright by AyaSoft. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: proti.pl