Tworzymy oprogramowanie na zamówienie
Dedykowany System Informatyczny jest to zbiór powiązanych ze sobą elementów. Dedykowany System służy przetwrzaniu danych za pomocą komputera iskłada się z dwóch podstawowych elemtnów tj.:
dedykowane oprogramowanie komputerowe dostarczane przez niezależnych dostawców oprogramowania (ang. Independent Software Vendors - ISVs).
wysykospecjalizowany sprzęt elektroniczny tworzonego na zamówienie tworzonego przez producentów oryginalnego sprzętu (ang. Original Equipment Manufacturers – OEMs).
Firma nasza zajmuje się tworzeniem oprogramowania na zamówienie pozwalającego na zmniejszenie kosztu w porównaniu do zakupu dużych komercyjnych systemów. Dostarczamy zarówno oprogramowanie jak i wykonujemy sprzęt elektroniczny. Dostarczane przez nas systemy dostosowane są do indywidualnych potrzeb i wymagań funkcjonalnych, czyli sytem realizuje dokładnie potrzeby po które jest zbudowany.
Firma nasza posiada doświadczenie w różnych segmentach rynku:
Profesjonalnie i efektywnie stworzymy dla Ciebie oprogramowanie dopasowane do Twoich potrzeb..
 
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla złożonych problemów z zakresu informatyki, przy czym naszą wiedzę z informatyki łączymy z doświadczeniem z innych dziedzin, w szczególności takich jak: finanse, telekomunikacja, elektronika i e-business.

Rozwiążemy również złożone problemy naukowe
z zakresu matematyki, fizyki i nauk ścisłych.

Efektywnie i rzetelnie rozwiążemy każdy Twój problem informatyczny, a jednocześnie oferujemy konkurencyjne warunki współpracy.
Skontaktuj się z nami poprzez
wypełnienie formularza kontaktowego
lub zadzwoń na nasz telefon
22 490 84 02

  Copyright by AyaSoft. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: proti.pl