Pisanie programów na zamówienie
Pisanie programów na zamówienie
System ERP/ CRM. Wdrażamy funkcjonalne i tanie systemy oparte na modułach. System "skrojony na miarę" i dostosowany do potrzeb Twojej firmy.
Integracją urządzeń. Integrację systemu z kasami fiskalnymi, czytnikami kodów kreskowych i rfid, terminalami, rejestratorami itd.
Rozwój i integracja sytemu. Stworzymy nowy moduł dedukowany dla Twojej firmy np. zarządzania procesami produkcyjnymi i zintegrujemy go z CRM/ ERP.
Jeżeli potrzebujesz stworzyć nowe oprogramowanie, rozbudować istniejący system informatyczny, lub zintegrować istniejące systemy to wymagać to będzie dobrze dobranego rozwiązania. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym tworzeniem oprogramowania, projektowaniem systemów informatycznch jak również pisaniem oprogramowania pod gotowe systemy informatyczne. Tworzymy oproframowanie na zamówienie, zgodnie ze specyfikacją, w przystępnej cenie. Możemy na zamówienie stworzyć potrzebne oprogramowanie lub zaprejektować i wykonać cały system, od koncepcji do realizacji i wdrożenia gotowego rozwiązania. Gwarantujemy wysoką jakość, szybkie wykoanie oraz niskie koszty projektu.
Firma nasza posiada doświadczenie w różnych segmentach rynku:
teleinformatycznych systemów call-center
wielomonitorowych systemów dla agencji reklamowych
zintegrowanych systemów zarządzania CRM/ ERP
Niech nasza firma się Twoim strategicznym pratnerem w rozszerzeniu Twojej działalności!
 
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla złożonych problemów z zakresu informatyki, przy czym naszą wiedzę z informatyki łączymy z doświadczeniem z innych dziedzin, w szczególności takich jak: finanse, telekomunikacja, elektronika i e-business.

Rozwiążemy również złożone problemy naukowe
z zakresu matematyki, fizyki i nauk ścisłych.

Efektywnie i rzetelnie rozwiążemy każdy Twój problem informatyczny, a jednocześnie oferujemy konkurencyjne warunki współpracy.
Skontaktuj się z nami poprzez
wypełnienie formularza kontaktowego
lub zadzwoń pod jeden z numerów
22 490 84 02, +48 600 91 30 60

  Copyright by AyaSoft. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: proti.pl