Tworzymy oprogramowanie dla firm według konkretnej specyfikacji.
Tworzymy oprogramowanie w zależności od środowiska w jakim będzie działać:
Aplikacja desktop działa na pojedyńczym komputerze. W systemie opartym na aplikacjach desktopowych najczęściej korzysta się z centralenj bazy danych.
Aplikacje webowe działają poprzez przeglądarkę internetową. Informacje przechowawane są w bazie danych a obliczenia wykonuje serwer.
Aplikacje serwerowe dokonują obliczeń i zapewniają stabilność i ciągłość działania systemu. Są stosowane przy złożonych systemach.
Jeżeli potrzebujesz stworzyć nowe oprogramowanie, rozbudować istniejący system informatyczny, lub zintegrować istniejące systemy to wymagać to będzie dobrze dobranego rozwiązania. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym tworzeniem oprogramowania, projektowaniem systemów informatycznch jak również pisaniem oprogramowania na zamówienie. Tworzymy oprogramowanie zgodnie ze specyfikacją, na czas i w założonym budżecie. Możemy na zamówienie stworzyć potrzebne oprogramowanie lub zaprejektować i wykonać cały system, od koncepcji do realizacji i wdrożenia gotowego rozwiązania. Gwarantujemy wysoką jakość, szybkie wykoanie oraz niskie koszty projektu.
Firma nasza posiada doświadczenie w różnych segmentach rynku:
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu złożonych systemów informatycznych i pisaniu specjalistycznego oprogramowania. Pracę wykonujemy profesjonalnie i oferujemy konkurencyjne ceny.
 
Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania i dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla złożonych problemów. Posiadamy doświadczenie z zakresu informatyki, finansów, telekomunikacji, elektroniki oraz e-business. Rozwiążemy złożone problemy techniczno–naukowe z zakresu matematyki, fizyki i nauk ścisłych.

Efektywnie i rzetelnie rozwiążemy każdy Twój problem informatyczny, a jednocześnie oferujemy konkurencyjne warunki współpracy.
Skontaktuj się z nami poprzez
wypełnienie formularza kontaktowego
lub zadzwoń pod jeden z numerów
22 490 84 02, +48 600 91 30 60

  Copyright by AyaSoft. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: proti.pl